Planning tafeltennistrainingen 2010: Zaterdag 13 februari tafeltennistraining in Goor om 12.00u. Zaterdag 27 maart in Best Zaterdag 15 mei in Boxtel om 12.00 uur bij t.t.v. Taverbo/Sabo . Adres : de Voetboog 8, 5283 W.L. , Boxtel.
Verslag tafeltennistraining 24 april Afgelopen zaterdag hebben wij een tafeltennistrainingsstage gehad onder leiding van Anne Vlieg. Bij aanvang van de training hebben we één minuut stilte gehouden om Bob te gedenken. We waren met een kleine ploeg, Wilko, Rudie, Stein, Wilko’s dochter, de voorzitter van Wilko’s tafeltennisvereniging en ik zelf. Omdat we met een kleine ploeg waren kregen we van Anne een intensieve training. Anne is voor iedereen een enthousiaste kerel en brengt het spelletje goed over. Na anderhalf uur moest ik zelf de brui er aan geven, een drukke week achter de rug gehad. Iedereen heeft er na afloop een fijn gevoel aan over gehouden. We zijn met een voldaan gevoel terug gegaan naar Wilko’s huis waar we door Gerry wederom hartelijk worden ontvangen, en deze keer met een stevige kom soep en heerlijke broodjes. Rond 6 uur ben ik met mijn vrouw aan de terugreis begonnen, en uurtje of twee later waren we thuis. Hopelijk zijn er in Boxtel de 15e mei meer medesporters aanwezig. Wilko en Gerry wij danken jullie voor de gastvrijheid. Gerard Revenich
Het team:
Voor vlnr: Wilko, Anne (trainer), Rene, Gerard en Bob Het team bestaat uit de volgende sporters.
De leden met tafeltennis als 1e sport: De Wereldspelen voor Getransplanteerden:Op de speciale Tafeltennis Gold Coast pagina kunt u zien welke teamleden geselecteerd zijn. Tijdens de komende World Transplant Games in augustus 2009 wordt de betreffende pagina regelmatig geupdate met uitslagen, verslagen en foto's.
Meer over de sportcoördinator:Mijn naam is Wilko Busschers, al vanaf mijn geboorte had ik last van nierstenen en ben daar als baby ook drie keer aan geopereerd. Toen ik vier jaar oud was werd één nier zo slecht dat die is verwijderd en de andere nier dreigde toen ik 18 was te stoppen met zijn werk. Mijn zus kon het niet aanzien dat ik verder zou moeten leven met behulp van de dialyse en gaf mij in 1984 een nier van haar. Met die nier en met mij gaat het nog steeds heel goed. In 1969 ben ik begonnen met tafeltennis en vond dit zo’n geweldige sport dat ik door zeer veel trainen al snel bij de beste jeugd van Nederland hoorde. Na mijn transplantatie heb ik zelfs nog op landelijk niveau competitie gespeeld en wilde daarom ook in het beginsel niks van de W.T.G. weten. Toen ik een aantal jaren later eigenlijk pas echt begreep wat de W.T.G. inhield heb ik mij ook direct opgegeven en ben in 2001 voor het eerst mee geweest naar Japan. Dit was voor mij zo’n geweldige ervaring dat ik daarna ook mee ben gegaan naar Frankrijk, Canada, Thailand en nu naar Australië. Meer over de trainer:Anne is 52 jaar en eigenlijk al vanaf zijn 16e beroepstafeltennisser. Hij heeft jaren lang op het hoogste niveau van Nederland gespeeld en was ook behoorlijk succesvol voor het Nederlands team op europese en wereldkampioenschappen. Later is hij bondstrainer bij de N.T.T.B. geworden en heeft hij ook zijn steentje bijgedragen aan namen als Bettine Vriesekoop en Gert Kobes (nu nog nr. 12 van Nederland) Het is voor Anne dan ook een prachtige uitdaging om het tafeltennisteam van Sport en Transplantatie zo goed mogelijk te trainen en zo veel mogelijk medailles mee te nemen uit Australië.
|
|
|
||||||||||||||||||||||