Doneren

Zegt Ja

Donorregister

14e Europese Spelen voor Hart- en Longgetransplanteerden

Volleybalteam geniet van A-league wedstrijd en promoot Stichting Sport en Transplantatie


APELDOORN - 18 december 2011-   Het gouden volleybalteam van de WTG in Göteborg heeft gisteren, met aanhang en “nieuwe” volleyballers, de A-league wedstrijd tussen Draisma/Dynamo (met Kars van Tarel) en Abiant Lycurgus bijgewoond.



 Het bleek een uitermate spannende en spectaculaire pot volleybal te worden waarin Dynamo aan het langste eind trok en de wedstrijd met 3-2 wist te winnen. Een wedstrijd met soms goede en soms ook erg slechte momenten. Veel spanning en ook veel emotie, niet in de laatste plaats veroorzaakt door wat minder gelukkige beslissingen van het arbitrale duo. Maar voor de toeschouwers zat er alles in wat een wedstrijd aantrekkelijk maakt en waarvoor je de gang naar de sporthal nog een keer maakt.
Vooraf hebben we met de betreffende mensen van Draisma/Dynamo kunnen overleggen hoe we  onze Stichting zouden kunnen profileren. Dat heeft er toe geleid dat we onze banner mochten ophangen en dat we een hele pagina kregen in het programmablaadje van de dag (met dank aan de businessclub die deze pagina aan ons ter beschikking stelde).  In het blaadje hebben we donor registratieformulieren gelegd en de blaadjes werden door onze eigen mensen uitgedeeld. Natuurlijk waren we daarbij gekleed in onze herkenbare kleding.
Er werden opnames gemaakt door volleybal.tv en zij hebben een shot van ons team met banner gemaakt en deze opgenomen in hun samenvatting van de wedstrijd. Het is te zien op www.volleybal.tv waar na ongeveer 3 minuten het team in beeld komt als enthousiast toeschouwer.
Na de wedstrijd werd er nog even gezellig nagekletst in het Dynamo café en de dag werd afgesloten met een heerlijk etentje met het team en aanhang. Een zeer geslaagde dag die, wat de mensen van Draisma/Dynamo betreft, volgend seizoen een herhaling kan krijgen. Zal zeker gebruik van gemaakt worden.
Wolter van Tarel.





Alles weten over de paralympische spelen?


Foto's


sportieve resultaten

FotoalbumFotoalbum