COUNTDOWN NAAR NEWCASTLE

dagen
3
1
hours
1
5
minutes
4
6
seconds
4
4

Promotie van donorregistratie en orgaandonatie door sport na transplantatie

Medailles

Met 81 medailles eindigde Nederland op de 5de plaats in het medailleklassement.

Naam

Sport

Medaille

Barmentlo, Rob volleybal GOUD
Brake, Floranke te volleybal
atletiek hoogspringen
atletiek estafette 4x100m.
atletiek verspringen
atletiek speerwerpen
GOUD
GOUD
Zilver
Zilver
GOUD
Doornbos, Joandi zwemmen 25m. schoolslag
zwemmen 25m. vrije slag
zwemmen 25m. rugslag
zwemmen 25m. vlinderslag
zwemmen estafette 4x50m. vrij
zwemmen estafette 4x50m. wissel
atletiek verspringen
GOUD
GOUD
GOUD
GOUD
Brons
Zilver
Zilver
Draisma, Yvette golf brons
Duin, Johan zwemmen 100m. rug brons
Ek, Aris Jan van zwemmen 200m. wissel brons
Freericks, Monique golf zilver
Geraards, Phily volleybal
atletiek discuswerpen
atletiek kogelstoten
GOUD
Brons
Zilver
Grijn, Peter vd volleybal GOUD
Hexspoor, Hans squash Brons
Hoeckx, Arno volleybal GOUD
Hulzen, Lars van zwemmen 200m. vrij
zwemmen 50m. rugslag
zwemmen 50m. schoolslag
zwemmen 50m. vlinder
Brons
Zilver
Brons
GOUD
Hus, Meiny tennis single Zilver
Kempen, Evy van zwemmen 100m. schoolslag
zwemmen 50m. schoolslag
zwemmen 50m. estafette 4x50m. vrij
zwemmen 50m. estafette 4x50m. wissel
Zilver
GOUD
Brons
Zilver
Knigge, Wendy zwemmen 100m. schoolslag
zwemmen 50m. vlinder
zwemmen 100m. vrij
zwemmen 200m. wissel
zwemmen 50m. vrij
zwemmen 50m. estafette 4x50m. vrij
zwemmen 50m. estafette 4x50m. wissel
atletiek estafette 4x100m.
GOUD
GOUD
Zilver
GOUD
Brons
Brons
Zilver
Zilver
Krouwel, Carolien badminton single
atletiek 100m. sprint
atletiek 4x100m. estafette
Brons
Zilver
Zilver
Laan, Guus van der atletiek hoogspringen GOUD
Lassooij, Andre atletiek 100m.
atletiek 200m.
atletiek hoogspringen
atletiek verspringen
GOUD
GOUD
GOUD
Brons
Leeflang, Rene volleybal GOUD
Leeuw, Simone de zwemmen 100m. rugslag
zwemmen 50m. rugslag
zwemmen estafette 4x50m. wissel
Zilver
Brons
Zilver
Moerkerk, Koos van wielrennen wegwedstrijd
wielrennen tijdrit
GOUD
GOUD
Navest, Marcia tennis single Brons
Osnabrugge, Pieter golf
tafeltennis single
tafeltennis dubbel
Zilver
Brons
Brons
Pheifer, Steven tennis single
tennis dubbel
Zilver
Zilver
Pulles, Jan tennis dubbel GOUD
Revenich, Gerard tafeltennis dubbel Brons
Rood, Jos volleybal GOUD
Smit, Mijke zwemmen 100m. school
zwemmen estafette 4x50m. vrij
atletiek estafette 4x100m.
Zilver
Brons
Zilver
Snijders, Anita badminton single GOUD
Stam, Herman volleybal GOUD
Steggink, Thomas tennis single GOUD
Stuifbergen, Joachim squash Zilver
Ulden, Jannie van zwemmen 400m. vrij Zilver
Vugt, Evert tennis dubbel GOUD
Watson, Diana tennis single Brons
Woltjes, Frank squash
tennis single
tennis dubbel
Zilver
GOUD
Zilver
Wijers, John zwemmen 400m. vrij
zwemmen 200m. wissel
zwemmen 100m. rug
zwemmen 200m. vrij
Brons
GOUD
GOUD
Brons
Zonneveld, Nico golf Brons

(Bron: officiele uitslagen per sport).