COUNTDOWN NAAR NEWCASTLE

weken
3
4
dagen
0
2
hours
1
9
minutes
2
8
seconds
4
5

promoot orgaandonatie en een gezonde levenswijze nĂ¡ transplantatie

Team

De definitieve teamsamenstelling voor de afvaardiging naar Gotenburg is geworden:

Naam

Cat

Orgaan

Hoofdsport

2e sport

3e sport

Barmentlo, Rob SS Stamcel Volleybal
Beck, Shelley V Lever Bowling
Bertens, Joep S Nier Tennis
Boullart, Carel SV Nier Golf
Brake, Floranke te A Nier Atletiek Volleybal
Busschers, Wilko SS Nier Tafeltennis
Davelaar, Bennie SV Lever Tennis
Doornbos, Joandi J Lever Zwemmen
Dorst, Ruud V Lever Tennis
Draisma, Yvette SS Lever Golf
Duin, Johan SV Hart Zwemmen Atletiek
Dulfer, Eelco S Stamcel Golf Atletiek
Ek, Aris Jan van SS Nier Zwemmen Atletiek
Folkers, Jan V Nier Golf
Freericks, Monique SS Nier Golf
Geerards, Gijs S Nier Wielrennen
Geraards, Phily V Nier Volleybal Atletiek
Grijn, Peter van der SS Nier Volleybal
Heeringen, Arno van SS Longen Atletiek Badminton
Helden, Cees van SV Nier Tennis
Hexspoor, Hans V Nier Squash Badminton
Hoeckx, Arno V Hart Volleybal Badminton
Hulzen, Lars van SJ Nier Zwemmen
Hus, Meiny SV Lever Tennis
Kelder, Ruud op den A Nier Zwemmen
Kempen, Evy van A Hart/nier Zwemmen
Knigge, Wendy A Nier Zwemmen
Krouwel, Carolien SS Hart Badminton Atletiek
Laan, Guus van der SV Longen Atletiek Zwemmen
Lassooij, Andre V Longen Atletiek
Leeflang, Rene SS Nier Volleybal Tafeltennis
Leeuw, Simone de V Longen Zwemmen
Moerkerk, Koos van SV Nier Wielrennen
Navest, Marcia A Longen Tennis
Osnabrugge, Pieter SV Hart Golf Tafeltennis
Oudeman, Martijn S Longen Atletiek Tennis
Pheifer, Steven A Nier Tennis
Pulles, Jan V Stamcel Tennis Atletiek
Revenich, Gerard SV Longen Tafeltennis
Rheenen, Jinny van V Longen Badminton
Rood, Jos SS Nier Volleybal Tennis
Smit, Mijke S Hart Zwemmen
Snijders, Anita SS Nier Badminton
Stam, Herman V Nier Volleybal
Starren, Leo SV Nier Badminton
Steggink, Thomas C Nier Tennis
Stuifbergen, Joachim S Nier Squash
Thije, Rudie SS Longen Tafeltennis Tennis
Toet, Martijn S Nier Wielrennen
Trip, Harry V Stamcel Wielrennen
Ulden, Jannie van SV Lever Zwemmen
Valkenburg, Ruurd V Nier Golf
Veldman, Gerrit SV Nier Golf
Velthoven, Jan V Nier Atletiek Wielrennen
Vugs, Evert SV Nier Tennis
Watson, Diana V Lever Tennis Atletiek
Westerdaal, Rick SS Nier Atletiek
Wijers, John A Nier Zwemmen
Woltjes, Frank A Nier Tennis Squash
Zonneveld, Nico SV Nier Golf

Statistieken:

Hoofdsporten

60

%

Atletiek 8 13
Badminton 2 3
Bowling 1 2
Golf 9 15
Squash 2 3
Tafeltennis 3 5
Tennis 12 20
Volleybal 7 12
Wielrennen 4 7
Zwemmen 12 20

 

Categorie

60

%

J 1 2
SJ 1 2
C 1 2
A 8 13
S 8 13
SS 13 22
V 15 25
SV 13 22

 

Orgaan

60

%

Hart 6 10
Lever 8 13
Longen 9 15
Nier 32 53
Stamcel 5 8

 

Geslacht

Aantal (60)

%

Dames 16 27
Heren 41 68
Jeugd 3 5