COUNTDOWN NAAR NEWCASTLE

weken
3
4
dagen
0
2
hours
1
9
minutes
0
5
seconds
2
9

promoot orgaandonatie en een gezonde levenswijze ná transplantatie

Medailles WTG 2013

Naam SporterOnderdeelKleur
André LassooijAtletiek - Verspringen
Atletiek - 100m Sprint
Atletiek - Hoogspringen
GOUD
Brons
GOUD
Arno van HeeringenBadminton - SingleBrons
Bas van den HovenWielrennen - 5km Tijdrit
Wielrennen - 20KM
Brons
Zilver
Bob Huismans
Thomas Steggink
Tennis - DubbelBrons
Carolien KrouwelBadminton - SingleZilver
Evy van der PolZwemmen - 100m Schoolslag
Zwemmen - 100m Vrije slag
Zwemmen - 50m Schoolslag
GOUD
Brons
GOUD
Fabio ArevaloZwemmen - 200m Vrije SlagBrons
Floranke te BrakeAtletiek - Hoogspringen
Atletiek - 100m Sprint
Atletiek - Verspringen
Atletiek - Speerwerpen
GOUD - WR!
GOUD
Zilver
Zilver
Frank WoltjesTennis - EnkelZilver
Gideon ElveWielrennen - 5km Tijdrit
Wielrennen - 20km
Zilver
Zilver
Guus van der LaanZwemmen - 50m Rugslag
Atletiek - Kogelstoten
Atletiek - Verspringen
Atletiek - Hoogspringen
GOUD
Zilver
Zilver
GOUD - WR!
Herman Stam
Jos Rood
Peter van der Grijn
René Leeflang
Roelina Huijer
Willem Heinis
Frank Woltjes
Floranke te Brake
Volleybal
Volleybal
Volleybal
Volleybal
Volleybal
Volleybal
Volleybal
Volleybal
Brons
Hilde DormanWielrennen - 5km Tijdrit
Wielrennen - 20km
Tennis - Enkel
GOUD
GOUD
GOUD
Hilde Dorman
Frank Woltjes
Tennis - Mix dubbelZilver
Inge LoohuisTennis - EnkelBrons
Inge Loohuis
Hilde Dorman
Tennis - Dubbel
Tennis - Dubbel
Zilver
Jan PullesAtletiek - 200 meter sprintBrons
Jannie van UldenZwemmen - 400m Vrije slagZilver
Joandi DoornbosZwemmen - 50m Vlinderslag
Zwemmen - 50m Rugslag
Zwemmen - 100m Vrije Slag
Zwemmen - 50m Schoolslag
Zwemmen - 50m Vrije slag

GOUD
GOUD
GOUD
Brons
Zilver
Johan DuinZwemmen - 100m Schoolslag
Zwemmen - 200m Wisselslag
Zwemmen - 50m Schoolslag
Zwemmen - 100m Rugslag
Atletiek: 1500 meter
GOUD
GOUD
Zilver
GOUD
Brons
John WijersZwemmen - 100m RugslagZilver
Koos van MoerkerkWielrennen - 5km Tijdrit
Wielrennen - 20km
Zilver
GOUD
Lars van HulzenZwemmen - 200m Vrije slag
Zwemmen - 50m Vlinderslag
Zwemmen - 50m Rugslag
Zwemmen - 50m Schoolslag
Zwemmen - 50m Vrije slag
Zilver
Zilver
Zilver
Zilver
Brons
Lysanne VervloetTennis - Enkel
Atletiek - Verspringen
Atletiek - Speerwerpen
Brons
Zilver
Brons
Marcia NavestTennis - EnkelZilver
Monique FreericksGolf - IndividueelGOUD
Paul de SmalenZwemmen - 50m SchoolslagBrons
Pieter OsnabruggeGolf - Individueel
Tafeltennis - Enkel
Brons
Brons
Reinier BoereTafeltennis - EnkelBrons
Renske van der PijlWielrennen - 5km Tijdrit
Badminton - Single
GOUD
Zilver
Richard AdvocaatSquashZilver
Ruud Dorst
Jan Pulles
Tennis - DubbelZilver
Simone BalkenendeZwemmen - 100m RugslagZilver
Stefan BakkerTennis - EnkelBrons
Stefan Bakker
Frank Woltjes
Tennis - DubbelGOUD